Polecamy

 • Oglądaj kanały TV

  Platforma do odbioru telewizji online. Oglądaj kanały telewizyjne na komputerze oraz urządzeniach mobilnych. Oferujemy ponad 80 kanałów tv w pakietach bezpłatnych i premium.

 • Seriale online, oglądaj przez internet na Player.pl

  Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

 • Vod.pl

  Filmy Akcji i Sensacyjne, Thrillery i Horrory, Komedie Romantyczne, Fantasy i Science Fiction, Kryminały i Dramaty.

 • Programy telewizyjne

 • TVN

 • TVP.pl

 • TwojaPogoda.pl – Pogoda w Polsce i na świecie – pogoda na 16 dni

  Długoterminowa Pogoda dla Polski – pogoda na 16 dni. Największa sprawdzalność. Prognoza na lato na 16 dni! Akutalna pogoda w Polsce, ostrzeżenia meteorologiczne.

 • Youtube

 • booking.com

  Rezerwuj w 85 000 miejsc na całym świecie. Oficjalna strona Booking.com. Bezpłatna anulacja. Tanie Hotele. Hotele. Mówimy w Twoim języku. Apartamenty. Hostele. Gwarancja najlepszej ceny.

Regulamin

Regulamin portalu tvi.pl

Dane firmy:

TVi.pl Spółka z o.o

58-260 Bielawa ul.E. Orzeszkowej 54

tel. 604 820 820

ks@tvi.pl

I. Postanowienia ogólne

Korzystanie z serwisu tvi.pl równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.
Serwis tvi.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść dodawanych stron.
Serwis tvi.pl nie odpowiada za brak dostępu do danych spowodowany siłą wyższą, awarią łącz internetowych bądź serwera.
Serwis tvi.pl nie odpowiada za utracone dane wysłane przez użytkowników.

II. Zasady korzystania z portalu tvi.pl

Dodawanie linków do stron www serwisie tvi.pl jest bezpłatne.
Portal tvi.pl umożliwia użytkownikom dostęp do treści bezpłatnych oraz płatnych.
Zabronione jest dodawanie linków do stron, które są prawnie zakazane.
Linki do stron www powinny być zgodne z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
Zabrania się zamieszczania linków, o treści naruszającej prawo lub dobre obyczaje.
Zabrania się zamieszczania wielu identycznych stron www.
Jeśli treść stron naruszają postanowienia niniejszego regulaminu portalu tvi.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia linków.

Warunki realizacji usługi, cennik oraz moduł zakupowy znajdziecie Państwo na http://tvi.pl/poczta/
Wszelkie płatności realizowane są online przez platformę www.payu.pl/dla-kupujacych/wygoda

III. Dane osobowe

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz.U. 133 poz. 883 użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu przedstawiania ofert oraz na ich umieszczenie w naszej bazie.
Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert, propozycji zamiany, zapytań i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez serwis tvi.pl na swój adres elektroniczny lub numer telefonu.
Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie takiego zlecenia na adres e-mail: redakcja@tvi.pl

IV. PROCEDURA REKLAMACJI

Wszelkie reklamacje związane z działaniem Strony Internetowej powinny być zgłaszane nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od daty powzięcia przez osobę składającą reklamację wiadomości o zdarzeniu stanowiącym podstawę reklamacji, nie później jednak niż w terminie 1 (jednego) miesiąca od daty zakończenia funkcjonowania Portalu, zgodnie z informacją podaną przez tvi.pl na stronie głównej Portalu.
Reklamacje powinny być zgłaszane w formie wiadomości elektronicznej przesłanej pocztą elektroniczną poprzez formularz korespondencyjny znajdujący się na podstronie Strony Internetowej.
Reklamacje zgłaszane z zachowaniem warunków określonych w ust. 1 oraz ust. 2 będą rozpatrywane w terminie 14 (czternastu) dni od daty ich złożenia.
Osoba składająca reklamację zostanie powiadomiona o sposobie jej rozpatrzenia w terminie 14 (czternastu) dni od daty rozpatrzenia. Powiadomienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym będzie przesyłane w formie wiadomości elektronicznej na adres poczty elektronicznej osoby składającej reklamację.
Powyższa procedura reklamacji nie znajduje zastosowania do reklamacji składanych w związku z konkursami lub promocjami prowadzonymi na Stronie Internetowej, w sytuacji, gdy regulaminy tych konkursów lub promocji będą regulowały procedurę reklamacji w sposób odmienny od postanowień niniejszego paragrafu.

V. Postanowienia końcowe

Portal tvi.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Na stronie tvi.pl jest dostępna aktualna wersja regulaminu.